Споживачам

Як отримати довідку про склад сім’ї

У зв’язку з переданням картотеки реєстраційного обліку громадян, які проживають у житлових будинках в межах обслуговування ТОВ «Керуюча компанія «Сумитехнобудсервіс», з питань отримання довідок про склад сім’ї необхідно звертатися до управління «Центр надання адміністративних послуг у місті Суми» Сумської міської ради за адресою: м. Суми, вул. Горького, буд. 21.

Телефон «гарячої» лінії: (0542) 700-575.

Як відключити водопостачання для проведення ремонтних робіт

Для відключення водопостачання споживач звертається до ТОВ «Керуюча компанія «Сумитехнобудсервіс» за телефоном (0542) 780 078 (1) або надає наступні документи:

 1. Письмову заяву із зазначенням ПІБ, адреси, контактного телефону заявника, бажану дату і час відключення водопостачання;
 2. Копію ліцензії підприємства, установи або організації, якою будуть проводитися ремонтні роботи по заміні мереж водопостачання.

Дні відключення водопостачання: вівторок та четвер.

У разі подання споживачем заяви безпосередньо у день відключення, воно відбувається у наступний найближчий за графіком день.

Час відключення буде узгоджений працівником ТОВ «Керуюча компанія «Сумитехнобудсервіс» безпосередньо зі споживачем у телефонному режимі у день відключення водопостачання.

До підтвердження факту відключення водопостачання працівником ТОВ «Керуюча компанія «Сумитехнобудсервіс» проведення ремонтних робіт забороняється!

 

Споживач зобов’язаний повідомити про відсутність водопостачання у зв’язку з проведенням ним ремонтних робіт внутріршньобудинкових мереж інших споживачів у будинку шляхом розміщення відповідного оголошення на інформаційному стенді біля під’їзду будинку або іншим доступним заявнику способом.

 

Заміна радіаторів опалення

Для заміни радіаторів опалення у квартирі споживач надає до ТОВ «Керуюча компанія «Сумитехнобудсервіс» наступні документи:

 1. Письмову заяву із зазначенням ПІБ, адреси, контактного телефону заявника, бажану дату і час злиття води з внутрішньобудинкових мереж;
 2. Копію ліцензії підприємства, установи або організації, якою будуть проводитися ремонтні роботи по заміні радіатору опалення.

 

Дні злиття води: вівторок та четвер.

У разі подання споживачем заяви безпосередньо у день злиття води, воно відбувається у наступний найближчий за графіком день.

Час злиття води з внутрішньобудинкових мереж опалення буде узгоджений працівником ТОВ «Керуюча компанія «Сумитехнобудсервіс» безпосередньо зі споживачем у телефонному режимі у день злиття води.

До підтвердження факту злиття води з внутрішньобудинкових мереж опалення працівником ТОВ «Керуюча компанія «Сумитехнобудсервіс» проведення ремонтних робіт забороняється!

 

Звертаємо увагу, що заміна приладів опалення здійснюється виключно у міжопалювальний період із врахуванням графіку гідравлічних випробувань ТОВ «Сумитеплоенерго».

Як скласти акт про залиття

Письмова заява на складання акту про залиття має містити:

 1. ПІБ заявника;
 2. Адреса заявника;
 3. Контактний телефон заявника;
 4. Обставини, які спричинили залиття (якщо вони відомі заявнику);
 5. Причина необхідності складання акту про залиття.

 

Акт про залиття складається відповідно до форми, затвердженої наказом Держжитлокомунгоспу України «Про затвердження Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій» від 17.05.2005 № 76.

Представник ТОВ «Керуюча компанія «Сумитехнобудсервіс» здійснює вихід на об’єкт споживача для складання акту про залиття протягом 3-х днів з моменту отримання відповідної письмової заяви.

Дата та час складання акту про залиття встановлюється представником ТОВ «Керуюча компанія «Сумитехнобудсервіс» за попереднім узгодженням із заявником.

Акт про залиття складається у присутності заявника у 2-х екземплярах (один для підприємства, другий для заявника) та скріплюється їх підписами та печаткою ТОВ «Керуюча компанія «Сумитехнобудсервіс».

Свій екземпляр акту про залиття заявник у зручний для нього час самостійно забирає за адресою: м. Суми, вул. І. Сірка, 19/1 (2 поверх) відповідно до графіку роботи підприємства.

Відкриття (розділення, закриття) особових рахунків

Для відкриття (розділення, закриття) особових рахунків споживач надає до ТОВ «Керуюча компанія «Сумитехнобудсервіс» наступні документи:

 1. Письмову заяву відкриття (розділення, закриття) особових рахунків із зазначенням ПІБ, адреси, контактного телефону заявника та причини необхідності відповідних змін;
 2. Копії документів, які підтверджують необхідність відкриття (розділення, закриття) особового рахунку (набуття або припинення права власності на квартиру, рішення суду тощо);
 3. Копії документів, які підтверджують загальну площу квартири, кількість мешканців, які мають право на пільги;
 4. Копії документів, які надають споживачу право на пільги, якщо споживач належить до осіб пільгової категорії.

 

Контактний телефон для довідок: (0542) 78 00 78 (4).

Як скласти акт на фактичне проживання/не проживання

Акт на фактичне проживання/не проживання складається самостійно особою з метою підтвердження фактичного проживання/не проживання за тією чи іншою адресою. Даний акт обов’язково має містити інформацію про сусідів (зареєстрованих за вказаною адресою осіб), а саме: ПІП, серія та номер паспорту, телефон. Вказані особи своїми підписами в акті підтверджують факт проживання/не проживання сусіда (сусідів). Після заповнення акта його необхідно надати до нашого підприємства з метою засвідчення вказаної в ньому інформації.

Зразок акта.

Контактний телефон для довідок: (0542) 78-00-78.

Якщо Ви не знайшли відповіді на своє питання, Ви маєте можливість написати нам листа через спеціальну форму “Онлайн звернення”

Онлайн звернення

Надіслати нам звернення Ви можете від свого імені через спеціальну форму:

Онлайн голосування

Що повино бути в першу чергу зроблено в Вашому будинку: СКД вул., буд. 42 ?
 • Водовідведення 0%, 0 голоси
  0 голоси
  0 голоси - 0% всіх голосів
 • Зливова каналізація 0%, 0 голоси
  0 голоси
  0 голоси - 0% всіх голосів
 • Холодне водопостачання 0%, 0 голоси
  0 голоси
  0 голоси - 0% всіх голосів
 • Гаряче водопостачання 0%, 0 голоси
  0 голоси
  0 голоси - 0% всіх голосів
 • Опалення 0%, 0 голоси
  0 голоси
  0 голоси - 0% всіх голосів
 • Покрівля 0%, 0 голоси
  0 голоси
  0 голоси - 0% всіх голосів
 • Ліфт 0%, 0 голоси
  0 голоси
  0 голоси - 0% всіх голосів
Усього голосів: 0
31/01/2019
Тільки зареєстровані користувачі можуть голосувати. Увійти, щоб проголосувати.
Написати нам листа

X
Онлайн звернення